Porady on-line

Ze względu na brak czasu lub odległość nie są Państwo w stanie osobiście spotkać się z radcą prawnym? W realiach obecnego rozwoju opcji internetowych nie stanowi to żadnego problemu. Proponujemy Państwu możliwość uzyskania profesjonalnej, wyczerpującej pomocy prawnej poprzez formularz on-line. Istnieje możliwość zdalnej porady (opinii) prawnej, a także sporządzenia dla Państwa pisma procesowego np.pozwu, apelacji, odwołania, zażalenia itp.

W tym celu, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza poprzez podanie swoich danych osobowych i kontaktowych, a także dokładne opisanie stanu faktycznego sprawy oraz w razie możliwości załączenie niezbędnych dokumentów.Kancelaria na Mokotowie, której założycielem jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia kosztu oraz czasu realizacji zlecenia. Zasady świadczenia usług prawnych drogą elektroniczną określa udostępniony poniżej Regulamin Świadczenia Usług Prawnych Drogą Elekroniczną.

Zapytanie o wycenę jest oczywiście bezpłatne. Po akceptacji przez Państwa honorarium oraz czasu realizacji i zaksięgowaniu wpłaty na konto Kancelarii otrzymają Państwo w ustalonym terminie pisemną poradę prawną lub pismo procesowe.

Zachęcamy do skorzystania z tej drogi kontaktu w przypadku chęci uzyskania szybkiej pomocy prawnej bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Imię i nazwisko/Name and surname/Nom (wymagane/required/exigé)

Adres email/e-mail address/e-mail (wymagane/required/exigé)

Telefon kontaktowy/Phone/Numéro de téléphone (wymagane/required/exigé)

Treść wiadomości/Message (wymagane/required/exigé)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z załączoną poniżej Polityką Prywatności i Regulaminem Świadczenia Usług Prawnych Drogą Elektroniczną./I hereby consent to my personal data being processed in accordance with the Privacy Policy (Polityka Prywatności) and the Regulation for the provision of electronic legal services (Regulamin Świadczenia Usług Prawnych Drogą Elektroniczną) enclosed below./Je consens par la présente à ce que mes données personnelles soient stockées et utilisées conformément à la Politique de confidentialité (Polityka prywatności) et au Règlement pour la prestation des services juridiques en ligne (Regulamin Świadczenia Usług Prawnych Drogą Elektroniczną) ci-dessous.

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119) – dalej RODO informujemy, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska adres: al. Puławska 87/89 lok.17 02-595 Warszawa. Z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail: biuro@szysiak-juszczynska.pl albo telefonicznie: +48 798 130 917.
Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane te będą przetwarzane przez Kancelarię nie dłużej, niż jest to potrzebne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Państwa pytanie.
Ponadto informujemy, że przysługują Państwu wszelkie prawa wynikające z RODO, w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.
Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności Kancelarii Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRAWNYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

POLITYKA PRYWATNOŚCI